wtorek, 20 maja 2014

Coś nowego

        Witam was! Na dzisiaj zaplanowałam ok 2 postów :) Wspominałam, że mam 2 psa :) Jest nim Toffi- mała zadziora rasy York Shire Terrier. Mamy go ok 5-6 lat, urodził się 4 listopada. Ćwiczył ze mną small dog aglility (niestety tylko prywatnie). Na późniejszych postach zobaczycie Fińka (Toffika) w akcji :) rozumem nie grzeszy, ma swoje humorki. Połowę swojego życia przechorował. Ma martwicę kości udowej, miał podcinane ścięgno. Musi chodzić w szelkach gdy jest na spacerze, bo ma nadwrażliwość krtani.  Ale jeśli jest ze mną na ćwiczeniach, wykonuje polecenia bez zarzutu. Zna mało sztuczek bo ok. 10 sztuczek. Nie za bardzo lubi się z Pianem, ale myślę, że się do siebie przyzwyczają :) A tu macie kilka zdjęć Toffika :)

                                      


Najładniej wygląda kiedy śpi. Chociaż nie zawsze widać, gdzie ma głowę a gdzie ogon :PUszyłam mu nawet sportowe ubranko :) Gdy ma je na sobie, może ćwiczyć bez konieczności zakładania szelek. Macie jeszcze kilka jego zdjęć :)Serdecznie was pozdrawiam. Dzisiaj będzie jeszcze jeden post. Zobaczycie relacje z dzisiejszej sesji :) 


5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny piesek, tylko szkoda, że ma tą chorobę. Podziwiam poświęcenie. http://przyszopceuszatych.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toffi kuleje na łapkę. Zanikają mu mięśnie w lewej, tylnej łapie. Nie popuszczam mu i chodzę z nim na spacery, ćwiczę skoki, robię wszystko, żeby mięśnie pracowały i nie zanikały. Dziękuję :) i pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Toffi jest przesłodka. Mam nadzieję, że pieski będą się razem dobrze dogadywać :)

  http://martusiadlawszystkich.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toffi jest psem :) już powoli się do siebie przekonują, nie uciekają od siebie. Piano chce się bawić z Toffikiem, ale Finiek nie jest tym zachwycony :/

   Usuń