sobota, 19 lipca 2014

Pobudzona kreatywność-pojemnik na zabawki-DIY


Ostatnio nabrałam ochoty na kreatywne przywracanie starych rzeczy do ponownego użytku, przykładem tego jest nasz szarpak :) Piano ma dużo swoich zabawek, ale nie ma miejsca, gdzie te wszystkie zabawki można by skumulować. Dlatego postanowiłam zrobić coś takiego :) Dzisiaj pudełko tylko na zabawki ;)  Ten post, to też coś, podchodzące pot tak zwane DIY, czyli do it yourself, co po polsku znaczy zrób to sam :) Więc, zaczynajmy :)

Co potrzebne?
Potrzebne będą nam: nożyczki, ołówek, kolorowe mazaki, taśma dwu-stronna i biała kartka papieru ;) a i oczywiście pudełko/pojemnik/plastikowa doniczka-jak kto woli ;)

Jak zrobić?
Najpierw naszkicujmy sobie ołówkiem napis, który chcemy mieć na pojemniku/pudełku, ;Później czarnym, lub ciemnym mazakiem zaznaczamy obramowanie liter :)Zrobione? no to ok ;) bierzmy się za kolorowanie, możecie to zrobić kredkami, pastelami, lub tak jak ja-mazakami ;) Kwestię wypełnienia pozostawiam wam ;) u mnie są to kropeczki ;)Gdy już mamy pokolorowane to wycinamy napis na wielkość pojemnika ;) Ja trochę rozpędziłam się z wielkością napisu, i nie mogłam go już przyciąć :P


Wycięty napis odwracamy na drugą stronę i przyklejamy taśmę dwustronną :) Następnie przyklejamy do pojemnika kartkę :) Gotowe! Jeśli wasz pojemnik (u mnie stara doniczka) będzie stał na dworze, to papier może ulegnąć rozpuszczeniu, więc dla wytrwałości możecie wszystko przykleić zwykłą taśmą :)4 komentarze:

 1. Fajnie wyszło :D. Zabawki Emeta wysypują się z kartonu i już nie wiem co z nimi robić,chyba trzeba kupić jakieś ogromne pudło :p.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie to wygląda :) http://przyszopceuszatych.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. No widać, że jesteś kreatywna :D Co chwila jakieś nowe DIY ;)

  http://martusiadlawszystkich.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny efekt ;)
  http://majkowaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń