sobota, 7 czerwca 2014

Zmieńmy temat.

                Dziś zmienimy temat. A na jaki? a no trochę na mój. Zawsze piszę tylko o Piano, to może teraz dla odmiany trochę o mnie :) Coś o czym możecie nie wiedzieć. Jeżdżę konno :) łohoh już chyba z 4 lata. Uwielbiam to, kocham galopować w terenie. Moim takim małym marzeniem jest galopowanie się po takiej dpięknej łące, z długimi, rozpuszczonymi włosami. Ale, jak widać moim trochę brakuje. Więc muszę poczekać. Mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda :) Tutaj w kłusie na hubertusie w 2013 r.


niestety w za krótkich strzemionach :(
Tutaj w galopie :Uwielbiam jeździć w stylu klasycznym, który widać na powyższym zdjęciu. Z westowym nie mam większego problemu, ale jednak wolę tą schludność. Styl klasyczny kojarzy mi się przede wszystkim oczywiście z klasą. Lubię ten minimalizm, a stroje są piękne. Konie są cudowne i śliczne. Nie są może delikatne, ale ostrożne i uważne :) Prawdziwa wolność, porozumienie i współpraca z koniem to właśnie to co kocham. 


1 komentarz:

  1. Ja z koniami miałam dużo wspólnego kiedy byłam mała. Wtedy zawsze chciałam jeździć bez tresera? (no osoby, która prowadziła konia na uprzęży ;P) Pozdrawiam :)

    http://martusiadlawszystkich.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń