poniedziałek, 11 sierpnia 2014

I stało się.

Już wczoraj na blogu zagościł nowy wygląd :) Pracowałam na niego długo, przy nagłówku pomogła mi Zuzia. Tło robiłam sama. Mam nadzieję, że ten jest przyjemny dla oka, dokładny i mam nadzieję "czytelny"  :) Chciałam, żeby był bardziej sportowy, ale też kolorowy, wymyślny i nie pstrokaty. Nie wiem czy mi się udało, okaże się po waszych komentarzach :) Postanowiłam połączyć, to co lubi Piano, i to co lubię ja- tunel i mocne kolory. A jak już wiecie, tunel jest najukochańszą przeszkodą, a za nim zaraz hopka, ale że głupio narysować przeszkodę z drążkiem na ziemi, bo Piano tylko przez takie "skacze", postanowiłam, że narysuję tunel :) A, że ja lubię takie a nie inne kolory, stąd tło :) Myślę, że wszystko razem gra, bo właśnie taki wgląd chciałam od początku bloga i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Przepraszam, że się powtarzam, ale napiszę jeszcze raz: zakładka Piano jest już zaktualizowana, ale zrobię to ponownie, jak zbiorę informacje o Lukim :)

18 komentarzy:

 1. No cóż... zbyt wymyślny to raczej nie jest, tak samo jak zdjęcia do tego posta zadziwiająco mi czyjeś przypominają. Co można więcej powiedzieć? Przykro, że ludziom nie chce się bardziej wysilać, tylko muszą tak bardzo "inspirować się" innymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze uczymy się od lepszych i na błędach ;)

   Usuń
  2. To prawda. Zawsze uczymy się od najlepszych, i ja nigdy nie dorównam Tobie ;) A jeżeli, przeszkadzają Ci te zdjęcia, to je zmienię ;)

   Usuń
  3. Uczenie się od lepszych, a kradzież ich pomysłów i to jeszcze w tak perfidny sposób to różnica ;). Świadczy to tylko o autorze grafiki, rzecz jasna nie najlepiej. jeszcze żadnemu bloggerowi kopiowanie innego bloga na dobre nie wyszło. Jeśli chcecie uczyć się od lepszych, to weźcie z nich przykład i wymyślcie coś własnego. A jeśli to za trudne, to może warto zastanowić się, czy będąc tak mało kreatywnym powinno się w ogóleprowadzić bloga.

   Usuń
 2. Wygląd bloga bardzo mi się podoba, tak jak chciałaś - jest czytelny, kolorowy i zachęca do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląd bardzo ładny :) Nagłówek podoba mi się bardzo!
  Blog zawsze, był i będzie czytelny i przejrzysty :)
  Piano, jak zawsze uroczy!
  Pozdrawiam.
  http://codziennebeagle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny wygląd, a blog naprawdę czytelny! Kiedyś weszłam na jakiegoś bloga, w którym tekst był różowy, to było meega nieczytelne i nawet gdyby tekst był ciekawy, to i tak nie sposób było to przeczytać.
  Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Szkoda że znasz tak mały zasób słownictwa i tak niewiele słów do opisania tej sytuacji , bo jeżeli ja w przeszłości zamieściłam na swoim blogu , zdjęcie jakiegoś kwiatka , a ty pół roku później zrobiła podobne , to miałabym być też taka zła ? Pisać o braku kreatywności itp itd ? Ja bym się nie złościła , i złościć się nie będę ale bronić niesprawiedliwości trzeba ;)

   Usuń
  2. http://fastncrazy.blogspot.com/2014/01/nowy-image.html

   Proszę. Wystarczy spojrzeć i pomyśleć. W zasadzie uważam, że to dostateczne rozwinięcie mojej wypowiedzi, ale pozwolę sobie jeszcze na kilka słów komentarza, skoro nalegasz. Słowo klucz: kontekst. Plagiat nie ma nic wspólnego z inspirowaniem i uczeniem się od najlepszych. Autorka bloga jest chyba świadoma tego, że obecny wygląd bloga i powyższy post to coś więcej niż inspiracja, skoro przed chwilą w komentarzu zaproponowała, że jest skłonna zmienić te treści, jeśli przeszkadzają one Natalii. Myślę, że należało o to wcześniej zapytać.

   Usuń
  3. A, i jeżeli nie widzisz różnicy w dwóch, podobnych zdjęciach kwiatka, a tym co widać tutaj powyżej i wszędzie dookoła, to niestety nic nie poradzę i nijak Ci tego nie wyjaśnię.

   Usuń
 6. Blog wygląda cudnie! Na sportowo, na lajcie i kolorowo :D
  A nagłówek jeszcze lepszy! :))

  Pozdrawiamy Wiktoria&Fado
  Zapraszamy do nas: http://fado-labrador-retriever-biszkoptowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładnie wyszedł :)

  http://martusiadlawszystkich.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. "I stało się" - zostałam podpierdzielaczem pomysłów - dlaczego nie dodałaś takiej końcówki? Jest aż zbyt adekwatna :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny ten nowy wygląd :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ps. Obserwuję i zapraszam do mnie!

   H&F
   http://jaimojaspanielka.blogspot.com/

   Usuń