poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Zraszacz straszny, ale przecież od czego jest kran?


Tak się dzieje, gdy "ktoś" (tata) włączy na maksa zraszacz, kiedy właśnie pies go wącha. Piano wystrzelił jak torpeda i więcej nie chciał się tam zbliżyć. Więc szybko trzeba było naprawić błąd. Piano powoli przestał się bać i uciekać, no cóż pies po próbach podejścia i chwalenia, nadal nie jest do końca przekonany i omija zraszacz, ALE lepsze to, niż banie się i uciekanie. Trzeba sięgnąć po lepsze środki ochłody. Piano dobrze znał swoją ukochaną wanienkę na dworze, lubił czasem moczyć łapki, czasem powściekać się, gryźć wodę, ale nigdy nie szalał w niej jak dziś ;) Upał, 30 stopni na dworze, a dla ochłody tylko groźny zraszacz i miska z wodą, ale czy to wystarczy? Przez przypadek Piano zobaczył, że w kraniku na dworze też jest woda. Chciałam wypłukać pod nim tylko ręce, a okazało się, że strumień wody jest na tyle silny, żeby Piano się nim poważnie zainteresował :) Przez dobre 40 min walczył z nim uparcie, wchodząc łapami do wanienki i  starając się zagryźć strumień. Nie powiem, bo kabaret to z niego był konkretny :P Później przez 20 min tarzał się i ganiał z Toffikiem. Takim sposobem Piano zyskał wyjątkowo komiczne i mokre zajęcie na całkiem sporo czasu :) Rozwiń, a zobaczysz więcej zdjęć :)


Mokry pies, to szczęśliwy pies :)

Mina bezcenna

Taki bardzo agresywny pies,próbuje zagryźć  wodęNurkujemy


Taaki jestem długi :) Podziwiaj łapę!

7 komentarzy:

 1. Ale super :D. Woda to jedyny sposób żeby przerwać te upały.. Emet ma basen ale nie bardzo z niego korzysta,woli zakopać się w piachu ;).
  Ps.wysłałam maila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na podwórku Molly nie ochładzam, iż pies ma jeszcze gorzej z tego, że jak jest mokry to wszystko w taki upał z niego paruje i ma jeszcze gorzej, natomiast w domu o tak! :D
  Fajny post, cudne zdjęcia :)
  Pozdrawiam
  http://codziennebeagle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry jest w siódmym niebie, kiedy zraszacz na niego psika :) Chyba nic go nigdy do wody nie zrazi. Zdjęcie jak Piano próbuje zagryźć wodę jest genialne.
  Pozdrowionka, M i H.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ma zabawę :D. Fajnie, że może się tak schłodzić :)

  Pozdrawiamy
  Evily i Daisy

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia. Też bym się nieźle uśmiała gdybym się temu przyglądała ;D

  http://martusiadlawszystkich.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale ma zabawę ! :D Musiało to wyglądać prze śmiesznie ;p
  Bardzo fajne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie pieski boją się wody i zrobią wszystko by do niej nie wejść ;) http://przyszopceuszatych.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń